fbpx

O Nash

Jestem Natalia i kocham tworzyć. Od zawsze. Na początku szydełkowałam dla siebie i rodziny, później dla znajomych, aż w końcu założyłam działalność i od 2020 roku pasja stała się moją pracą. W mojej ofercie znajdziesz wiele produktów.

Podstawą mojej sprzedaży są szydełkowe torebki handmade  wykonane z włóczek t-shirt (minimum 95% bawełny) pochodzących z RECYKLINGU! Oznacza to, że włóczka nie była produkowana i farbowana na potrzeby jej wytworzenia, powstała z odpadów przemysłu tekstylnego! Dlatego mogę mówić, że są to torebki EKOLOGICZNE. Może Ci się wydać to nierealne ale 1kg takiej włóczki oszczędza 1828 litrów wody, 27,04m2 gruntu pod uprawę bawełny i ogranicza emisję CO2 (ilość dwutlenku węgla jaką generuje samochód osobowy podczas 140km trasy!). JEDEN KILOGRAM! Właśnie te liczby wyróżniają mnie na tle konkurencji, która tworzy torebki z włóczek tzw. premium.

Z wymienionych wyżej powodów niektóre kolory występują tylko w pojedynczej ilości!  Jeśli coś Ci się podoba nie zastanawiaj się długo- ten kolor może się już nie pojawić. Jeśli zależy Ci na jakimś kolorze, a nie jest dostępny w palecie kolorów- śmiało pisz do mnie wiadomość poprzez formularz kontaktowy, na facebooku, instagramie, tik toku, a ja postaram się go sprowadzić…Oczywiście jeśli to będzie możliwe

Pozostałe wyroby jak opaski, zawieszki, breloki tworzone są z resztek włóczek z mojego magazynu, zgodnie z filozofią zero waste- nic nie może się zmarnować.

Akcesoria zimowe jak opaska lub komin wykonuję z włóczki 100% wełnianej z certyfikatem MULESING FREE (bez okrucieństwa dla zwierząt)!